.

.

Војна На ѕвездите Машки Класични Ликови Екипаж Чорапи, 6-Пакет

Војна На ѕвездите Машки Класични Ликови Екипаж Чорапи, 6-Пакет

DEN 2.67
Износ

Сите ваши омилени од одамна во галаксија далеку оживуваат Со Овие Војна На Ѕвездите Класичен Карактер екипажот чорапи. Забавен додаток на вашата работа или секојдневна облека. Вклучува шест пара чорапи на екипажот. Лесен рамен плетен за удобност. Засилена пета и пети. Одговара на машки чевли големини 9-13. - Војна На Ѕвездите, Сите Права Се Задржани. 98% Полиестер/2% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Војна на ѕвездите машки 6-Пакет Чорапи На Екипажот.

R

Им се допаѓа и на купувачите