.

.

Хиригин Семејство Божиќ Пјс Појавување Сетови Снегулка Блузи И Долги Панталони Празник Божиќ Облека За Спиење За Жени Мажи Бебе Деца

Хиригин Семејство Божиќ Пјс Појавување Сетови Снегулка Блузи И Долги Панталони Празник Божиќ Облека За Спиење За Жени Мажи Бебе

DEN 300.64
Износ

Божиќни Семејни Пижами Кои Одговараат На Панталони За Спиење Со Пруги Од Ирваси Жени Мажи Деца Бебе Салон Облека. Спецификација : . Материјал : Полиестер + Спандекс. Стил : Мода. Шема : елка, ирваси, снегулка, аргил, точки, шарени итн. Табела со големини : (Видете ја сликата за детали). Табела За Жена : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ, ХХХЛ. Табела За Човекот : S, M, L, XL, XXL, XXXL. Табела За Деца (момче, девојче) : 4 години, 5 години, 7 години, 9 години, 10 години, 11 години. Табела За Бебе : 3 месеци, 6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 18 месеци. . Табела со големина : (см/инч). Големина на тато (см). С Биста : 100 Должина : 68.5. М Биста : 105 Должина : 70. Л Биста : 110 Должина : 71.5. XL Биста : 115 Должина : 73. XXL Биста : 120 Должина : 74.5. ХХХЛ Биста : 125 Должина : 76. Големина (инч). С Биста : 39.37 Должина : 26.97. М Биста : 41.34 Должина : 27.56. Л Биста : 43.31 Должина : 28.15. XL Биста : 45.28 Должина : 28.74. XXL Биста : 47.24 Должина : 29.33. ХХХЛ Биста : 49.21 Должина : 29.92. Мамо. Големина (см). С Биста : 91 Должина : 58.8. М Биста : 96 Должина : 60. Л Биста : 101 Должина : 61.2. XL Биста : 106 Должина : 62.4. XXL Биста : 111 Должина : 63.6. ХХХЛ Биста : 116 Должина : 64.8. Големина (инч). С Биста : 35.83 Должина : 23.15. М Биста : 37.80 Должина : 23.62. Л Биста : 39.76 Должина : 24.09. XL Биста : 41.73 Должина : 24.57. XXL Биста : 43.70 Должина : 25.04. ХХХЛ Биста : 45.67 Должина : 25.51. Деца. Големина (см). 4Т Биста : 66 Должина : 41.5. 5т Биста : 70 Должина : 44.5. 7Т Биста : 74 Должина : 47.5. 9Т Биста : 78 Должина : 50.5. 10т Биста : 82 Должина : 53.5. 11т Биста : 86 Должина : 56.5. Големина (инч). 4Т Биста : 25.98 Должина : 16.34. 5т Биста : 27.56 Должина : 17.52. 7Т Биста : 29.13 Должина : 18.7. 9Т Биста : 30.71 Должина : 19.88. 10т Биста : 32.28 Должина : 21.06. 11т Биста : 33.86 Должина : 22.24. Душо. Големина (см). 3м Биста : 57.5 Должина : 58. 6м Биста : 60.5 Должина : 61. 9М Биста : 63.5 Должина : 64. 12м Биста : 66.5 Должина : 67. 18м Биста : 69.5 Должина : 70. Големина (инч). 3м Биста : 22.64 Должина : 22.83. 6М Биста : 23.82 Должина : 24.02. 9М Биста : 25 Должина : 25.2. 12м Биста : 26.18 Должина : 26.38. 18м Биста : 27.36 Должина : 27.56. . Детали За Пакетот : . 1x Врвови + 1x панталони. Или 1x Ромпер. Забелешка : . Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Боите на мониторот на вашиот компјутер може малку да се разликуваат од вистинските бои на производот во зависност од поставките на вашиот монитор. Материјал : Изработен од висококвалитетна полиестерска и спандекс ткаенина, дише, удобен за носење, пријателски за кожата, лесен за прилагодување на која било фигура, погоден за секојдневно носење. Дизајн : Костум За Панталони Со долги ракави Со Тркалезен врат, целата е главно црвена, горниот дел има бело печатење, а панталоните имаат бели точки, што е празнично и убаво. Стилови За Целото Семејство : Достапни во големини за возрасни, момчиња, девојчиња, мали деца, доенчиња, тие се најдобрите костуми за да се направи слика-совршен изглед за појавување на празниците и пошироко. Симпатична и Удобна : вашите пријатели и членови на семејството ќе ја сакаат оваа удобна облека. Подарете Го За Божиќ, роденден или која било друга посебна пригода. Совршен за мажи, жени, деца, па дури и кучиња. Големина Боја : Црвена. Изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре.

R

Им се допаѓа и на купувачите