.

.

Дами Обични Удобни Танцови Чевли За Жени Латински Танцови Чевли Сала За Танц Со Потпетици Салса Танго Забава Со Секвенца Танцови Чевли Јутнсбел

Дами Обични Удобни Танцови Чевли За Жени Латински Танцови Чевли Сала За Танц Со Потпетици Салса Танго Забава Со Секвенца Танцови

DEN 271.84
Износ

Карактеристики : 1. материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете. 4.Лесен чевел за одење,Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор,мода и личност. 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. 2. Обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за забави, Нелизгачки,лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! Каубојски чизми за жени. Каубојка чизми жени. Тимберленд чизми за мажи. Дожд чизми за жени. Платформа чизми.

R

Им се допаѓа и на купувачите