.

.

Фростлуинаи Заштеди Дозвола

Фростлуинаи Заштеди Дозвола

DEN 2.33
Износ

Жените Врвови Краток Ракав V - Вратот Врвови Работат Униформа Печатење Со Џеб Блуза Карактеристики : 1.Карактеристики : Кружен Врат,Секојдневна Облека,Печатење,долг Ракав, Стилски и моден дизајн, секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Дневен, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Дневен Материјал : Полиестерска Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина на Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Големина. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Должина Е Мал 4 8 34 102см/40.16" 40см/15.75" 17см/6.69" 66см/25.98" м Медиум 6 10 36 108см/42.52" 41см/16.14" 18см/7.09" 67см/26.38" Л Големи 8 12 38 114см/44,88" 42см/16,54" 19см/7,48" 68см/26,77" xl x-големи 10 14 40см/47,24" 43см/16,93" 20см/7,87" 69см/27,17" 2хл хх-големи 12 16 42см/49,61" 44см/17.32" 21см/8.27" 70см/27.56" големина : и големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 40см/15.75" Ракав : 17см/6.69 "Должина : 66см/25.98" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 41см/16.14 " Ракав : 18см/7.09" Должина : 67см/26.38 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Рамо : 42см/16.54" Ракав : 19см/7.48 "Должина : 68см/26.77" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Рамо : 43см/16.93 " Ракав : 20см/7.87" Должина : 69см/27.17" Големина : 2хл Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126cm/49.61 "Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 21cm/8.27 "Должина : 70cm/27.56" Жените Врвови Краток Ракав V-Вратот Врвови Работат Униформа Печатење со Џеб Блуза. Жените V-вратот врвови. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за сите сезони. Чистење Врвови За Жени. Стилски и Моден изглед : врвовите за чистење/комплетите за чистење се дизајнирани со ласкав В-врат и класично вклопување, така што ќе изгледате стилски и професионално без да жртвувате удобност и функција.

R

Им се допаѓа и на купувачите