.

.

Мудар 8WD125FF-Делукс Серија Понтон Флип Флоп Клупа Седиште И Потпирачот За Грб Перница Во Собата, Бела Темносина

Мудар 8WD125FF-Делукс Серија Понтон Флип Флоп Клупа Седиште И Потпирачот За Грб Перница Во Собата, Бела Темносина

DEN 3679.84
Износ

Делукс Серија Понтон Флип Флоп Клупа Седиште И Потпирач За Грб Перница Во Собата Само, Боја : Бела/Морнарица/Сина Дизајниран Како Совршено Се Вклопуваат СО Мудар 8 WD125 FF-1 B-204 Делукс Серија Флип Флоп Седиште База Мудар 8 WD125 FF Делукс Серија Понтон Флип-Флоп Седиште И Потпирач За Грб Перница Во Собата Дизајниран како совршено се вклопуваат со мудар #8 WD125 FF-1 B-204 делукс Серија Седиште База (Продаваат Одделно) . Карактеристики вбризгување обликувани пластични седиште рамка систем. УВ И мувла третирани морски одделение винил. Висока компресија пена подлога. Перницата за седишта со шарки открива простор за складирање кога е инсталирана на основата на седиштето. Две позиции назад одмор карактеристики елоксирани алуминиумски загради замав рака . 5 Годишна Гаранција На Рамка, 3 Годишна Гаранција на тапацир. Димензии На Перницата На седиштето : Ширина со Загради : 36,5"Ширина без Загради : 32,25"Длабочина со Луксузна Основа На Седиштето : 27,5"Висина со Луксузна Основа на Седиштето : 32,25".

R

Им се допаѓа и на купувачите