.

.

Плус големина Ситни Жени Раширено Тркалезно Деколте Со Фустан Со Долги Ракави Шафран Сјај Линија Елегантен Макси Фустан

Плус големина Ситни Жени Раширено Тркалезно Деколте Со Фустан Со Долги Ракави Шафран Сјај Линија Елегантен Макси Фустан

DEN 535.36
Износ

Светилиштето Фустан Со Сјај од Шафран срдечно ве поканува на лето пијалоци на тревникот или ноќно излегување во градот и украдени бакнежи во градината! Свежа И мала тежина Слинки ткаенина го обликува овој фустан со флертувачки проток. Удобен фитинг врв со кратка, долга или без ракави завршница е совршен натпревар за долго лелеаво здолниште за да го завршите овој суштински летен изглед. Достапно во прилагодливи должини Од МАЛИ ДО ХХ-Долги во големини Мали Средни Големи Екстра Големи 0х 1х 2х 3х 4х 5х 6х 7х 8х и 9х! Мерењата на должината се земаат од врвот на рамото надолу. Моделите и боите се само приближни и ќе се разликуваат од парче до парче поради големината, компјутерскиот монитор и многу бои. * Произведено во САД • * Бренд : Светилиште • • Слинки ткаенина. • Машина за перење. **Мерењата секогаш се прават неиспружени**. Приближни Мерења : . Мала Должина= 46". Стандардна Должина=50/52". Висока Должина= 56". Екстра Висока Должина= 60". Мали : Градите : 28 " - Колковите(appx) : 38". Средно : Градите : 34 " - Колковите(appx) : 42". Голем : Градите : 38 " - Колковите(appx) : 48". Екстра Голем : Градите : 40 " - Колковите(appx) : 52". 0x : Градите : 44 " - Колковите(appx) : 58". 1x : Градите : 48 " - Колковите(appx) : 62". 2x : Градите : 52 " - Колковите(appx) : 66". 3x : Градите : 56 " - Колковите(appx) : 70". 4х : Градите : 60 " - Колковите(appx) : 74". 5x : Градите : 64 " - Колковите(appx) : 78". 6х : Градите : 68 " - Колковите(appx) : 82". 7х : Градите : 72 " - Колковите(appx) : 86". 8х : Градите : 76 " - Колковите(appx) : 90". 9х : Градите : 80" - Колковите (appx) : 94 " овој макси фустан со плус големина што го врти окото дава непосредна изјава во моментот кога ќе влезете во собата! Искористете го моментот и направете го ваш Во Нашиот 100% Слинки Шафран Сјај Фустан! Стил со наредени блок потпетици и соодветна чанта со вкрстено тело.Линиски фустан со Кружен Врат,Растеглив,Удобен,Должина на Подот,Мала Тежина,меки Фустани. Приближни Мерења : : Стандардна Должина=50/52 "Мерења : 0х : Градите : 44" - Колкови (апх) : 58 " ве Молиме проверете ги мерењата пред купувањето. Машинско перење-Гордо направено во САД Од Вредни Жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите