.

.

Ентинеа Женски Минимизатор Градници Пазуви-измазнување Со Беспрекорно Истегнување Безжичен Лесно Обложен Удобен Градник беж 75

Ентинеа Женски Минимизатор Градници Пазуви-измазнување Со Беспрекорно Истегнување Безжичен Лесно Обложен Удобен Градник беж

DEN 2.33
Износ

Ентинеа Женски Минимизатор Градници Пазуви-измазнување со Беспрекорно Истегнување Безжичен Лесно Обложен Удобен Градник беж 75женски Едножичен Градник За Долна Жица, Деми Маица Градник, Кабриолет Градници за Жени. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 83гр. големина На Пакетот : 18х18х1цм, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 75 Биста : 87-91см/34.25-35.83" Под Биста : 74-78см/29.13-30.71" Чаша : ЦД САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34САЈЗ : 80 биста : 92-96см/36.22-37.80" Под Биста : 78-82см/30.71-32.28" Чаша : ЦД САД : 6 велика британија : 10 еу : 36 големина : 85 биста : 97-101см/38.19-39.76" под биста : 83-87см/32.68-34.25" ЧАША : цд сад : 8 Велика Британија : 12 еу : 38сајз : 90 биста : 102-106см/40.16-41.73" под биста : 88-92см/34.65-36.22" чаша : цд сад : 10 велика британија : 14 еу : 40сајз : 95 биста : 107-111см/42.13-43.70" ПОД БИСТА : 93-97см/36.61-38.19" чаша : цд сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 материјал : лесен и дише материјал, се вклопува како вашата втора кожа. МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ : пошироки целосно прилагодливи амортизирани ремени за прилагодено подигнување, секојдневните градници имаат долна лента од памучна мешавина обезбедуваат дополнителна удобност, грб во Форма На Буквата У, без копање, помага да се симне тежината од рамената, да се намали напрегањето на грбот и рамената, да се понуди целодневна удобност. МИНИМИЗАТОР : безжичен градник за целосна покриеност, уникатна структура со внатрешни панели за поддршка и обликувани чаши со целосна покриеност за да помогнат во центрирањето на градите и да се создаде минимизиран ефект. ДИЗАЈН : Деликатна цветна и Леопардска шема со декори од тантела, прави да изгледате поубаво.Грбот Во форма на буквата у може повеќе странично покривање, помага да се задржат ремените на место. МОРА ДА ИМА : секогаш е добра идеја да имате барем еден градник за минимизирање во фиоката за да го извлечете доколку ви треба. Тоа е нашето тајно оружје!.

R

Им се допаѓа и на купувачите