.

.

Луксплум Женски Летен Фустан Капчиња Покривки Против Вратот Костим За Капење Обвивки Костими За Капење Костим За Капење Портокалово Црвено Л

Луксплум Женски Летен Фустан Капчиња Покривки Против Вратот Костим За Капење Обвивки Костими За Капење Костим За Капење Портокалово

DEN 2.00
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење, Костим За Капење Прикривање, Летна Плажа Костими За Капење Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Црна, Кајсија, Езеро Сина, Езеро Зелена, Портокалова Црвена (Опционално)Големина : С, М, Л (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : В Должина На Ѓердан : Средно-Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Овој Фустан На Плажа Е Совршен За Носење Во Солариум, Плажа, Базен, Покрај Базен. Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење.2. Дизајн : Секси Летен Костим За Капење На Плажа. Сплит Полите И Шупливи Дизајнот Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. 3. Карактеристика : Покривки На Плажа За Жени Со Врат, Шупливи Секси Капчиња Споени, Кратки Ракави, Цврста Боја, Секојдневно Покривање На Плажа. Лесен е И Воздушен, Но Сепак Треба Да Даде Соодветна Покриеност Над Костимот за Капење. 4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Жените Прикриваат Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Летен Плажа Сарафан, Капчиња Костим За Капење Покрива Прозорци, Секси Прикривање Фустан За Дами. Материјал-100% Полиестер. Жените Прикриваат Капење Ткаенината за Костими за Капење Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Женски Летен Плажа Одмор Костим За Капење, Краток Ракав, Капчиња, Шупливи Надвор, Секси V Вратот Сарафан,Бикини Покрие Прозорци За Дами, Лето Повик Капчиња Капак. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Пливање, Секојдневен, Одмор, Плажа, Секојдневно Носење. Натпревар-Костим За Капење Покривки За Жени Совршени Со Бикини, Фустан За Кошула На Плажа, Костим за Капење, Шорцеви, Резервоар, Слатки Флипфлопи, Капа За Сонце На Плажа, Очила за Сонце.

R

Им се допаѓа и на купувачите