.

.

Запечатени Моќ 3760а Поврзување Прачка Лого Пар Одговара изберете: 1991-BUICK LESABRE, 2006-BUICK LUCERNE

Запечатени Моќ 3760а Поврзување Прачка Лого Пар Одговара изберете: 1991-BUICK LESABRE, 2006-BUICK LUCERNE

DEN 0.67
Износ

Запечатените Делови за Напојување обезбедуваат иновативни дизајни, користат водечки материјали и користат сертифицирано производство НА ISO & QS со цел да испорачаат производи со врвен квалитет кои ги задоволуваат ригорозните барања на денешните модерни мотори. А-Серија би-метална алуминиумска легура. Поголема отпорност на напади од три-метален материјал. Драматично го намалува или елиминира абењето на лежиштето. Направено со силикон за да обезбеди поголема цврстина на површината. Силиконските честички му помагаат на полскиот весник на коленестото вратило дополнително да го намали абењето за време на работата. Користи iso & QS сертифицирано производство.

R

Им се допаѓа и на купувачите