.

.

- Повторно Главен Приврзок За Клучеви, Диносауруси, Тираносаурус Рекс, Фосили, Коски, Клуч, Прстен За Клучеви, Клучеви, Влечење Патент, Ознака За Багаж, Ранец, Калај, П

- Повторно Главен Приврзок За Клучеви, Диносауруси, Тираносаурус Рекс, Фосили, Коски, Клуч, Прстен За Клучеви, Клучеви, Влечење

DEN 335.84
Износ

Што Го Прави Нашиот Квалитетен Колекционерски Синџир На Клучеви Подобар? . Секој синџир на клучеви е"Создаден за Вашата Страст". Тие се дизајнирани да дадат изјава за вашиот интерес, професија или хоби. Ние Во Креативните Дизајни На Калај го посветивме нашето време и вештини за развој на избор на синџир на клучеви за да ја исполниме вашата индивидуална страст. Навистина ремек-дело на уметнички дела, обичај фрлен од вешти занаетчии, секој синџир на клучеви добива тродимензионален изглед, за разлика од обичните рамни метални синџири за клучеви. Повеќето синџири на клучеви се индивидуално рачно насликани со неспоредлив реализам од тим на високо професионални уметници, секој синџир на клучеви станува барано колекционерско уметничко дело за почетниците или страствениот колекционер. Креативните Дизајни На Калај е мала компанија лоцирана на Полуостровот Кицап на Големиот Северозапад. Ние ги вајаме и фрламе сите свои производи. Ние ги создаваме сите Наши Приврзоци За Клучеви, Иглички За Ревер / Капа, Магнети и Божиќни Украси во нашето студио. Духот и гордоста На "Произведено Во Сад" се рефлектираат во секој наш производ. Тоа е изјава со која сме горди да ја дадеме и со нетрпение очекуваме да ја задржиме. Се надеваме дека ќе уживате во нашите производи и ќе ги носите со гордост. Во сад, духот и гордоста На "Произведено Во Сад" се рефлектираат во секој наш производ. Тоа е изјава со која сме горди да ја дадеме и со нетрпение очекуваме да ја задржиме. Се надеваме дека ќе уживате во нашите производи и ќе ги носите со гордост. ?НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ : Секој Приврзок за Клучеви е фрлен со вртење користејќи само најквалитетен фин англиски Калај Без Олово и е двојно залепен (воен стил) за да избегне предење. По кастингот, секое парче е рачно завршено и полирано за прекрасен антички изглед. ?БЕСКРАЈНИ ОПЦИИ : Креативните Дизајни на Калај нудат и над 2000 други дизајни! Приврзоци за клучеви, Брошеви, Иглички За Ревер И Капа, Магнети и Божиќни Украси од речиси секоја сорта на која можете да помислите. Сите наши дизајни доаѓаат Во Антички Калај, Бакарни, Позлатени и Рачно Насликани. Извинете што не Можеме Да Го Прилагодиме или Гравираме.

R

Им се допаѓа и на купувачите