.

.

Кетијх-чн Детски Сандали За Девојчиња Летни Детски Чевли Сандали Рамно Дишење Чевли Беж, 32

Кетијх-чн Детски Сандали За Девојчиња Летни Детски Чевли Сандали Рамно Дишење Чевли Беж, 32

DEN 239.84
Износ

Детски Сандали За Девојчиња Летни Детски Чевли Сандали Чевли Со Рамно Дишење Беж, 32стил : Секојдневен, Моден, Забавен Пол : Девојки Мода : Солидноако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина.Тип на затворање : Материјал За Кука И Јамка : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Дизајн Стил : Деца Девојки Модни Чевли На Отворено Дома И Слатки Чевли. Избор На Големина : Ве Молиме Измерете Ја Должината На Стапалото И Изберете Ја Вашата Големина Според Табелата Со Големини. Широките Стапала Можеби Ќе Треба Да +1 Големина. Сервис : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате. Искрено Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ви Посакаме Среќен Шопинг. Одлично За Секојдневен, Дневен, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Бебиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите