.

.

Випер Снепер Печат За Прицврстување 4 Х6 - Хејли Колибри, Пк 1

Випер Снепер Печат За Прицврстување 4 Х6 - Хејли Колибри, Пк 1

DEN 143.84
Износ

Випер Снепер Печат за Прилепување 4х6 - Хејли Колибри Шмркач Дизајни-Печат За Прилепување. Прекрасните дизајни и висококвалитетната гума ги прават овие поштенски марки задолжителни за секој стампер! Користете со акрилен блок за совршено печат слики (продадени одделно). Овој пакет содржи еден гумен печат од 3х2-3/5 инчи. Дизајн : Хејли Колибри. Произведено во САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите