.

.

Печатење Персонализирани Икони За Семејна Тема Гумен Печат Само Мастило Стампер-Црвено

Печатење Персонализирани Икони За Семејна Тема Гумен Печат Само Мастило Стампер-Црвено

DEN 3.00
Износ

✤ Овој оглас е за висококвалитетно самонајавување (исто така наречено Претходно) Печатење Икони За Семејна Тема мини Печат што трае повеќе од илјадници впечатоци за печат пред да треба повторно да се потпише. ✤ SKU-PR12-FM1-BLACK-64 = = = СПЕЦИФИКАЦИИ = = = Name Име На Брендот : Printtoo. ✤ Печатење со Само Мастило Премногу Гумен Печат со изберете икона за кутија како што е прикажано на сликата. ✤ Како Да Нарачате : можете да изберете која Било Икона За Семејна Тема од паѓачкото мени. Мал број се споменува во секоја икона на кутијата. Изберете го бројот на кутијата што сакате да го купите и изберете го истиот број на кутијата од дадената паѓачка за да ја поставите нарачката. ✤ Приближна Област На Впечаток : Некаде помеѓу 10 мм-12 мм. ✤ Пред-потпишан за илјадници впечатоци повторно мастило. ✤ Се одликува со еднострана подлога за мастило. ✤ Време На Производство На Печат : 2-3 Работни Дена. ✤ Пред-потпишан за илјадници впечатоци повторно мастило. ✤ 100% Задоволство Загарантирана.➽ Ние нудиме различни Мастило Боја Опција за продажба. Можете да ја изберете саканата опција За Боја На Мастило додека ја поставувате вашата нарачка : Black Црно.Blueк Блу.➌ Црвено.➍ Виолетова. Овој оглас е за висококвалитетно самозапишување (исто така наречено Претходно) Печатење Икони За Семејна Тема мини Печат што трае повеќе од илјадници впечатоци за печат пред да треба повторно да се потпише. Приближна Област На Впечаток : Некаде помеѓу 10 мм-12 Мм Има еднострана подлога за мастило. Пред-потпишан за илјадници впечатоци повторно мастило. КАКО ДА НАРАЧАТЕ : можете да изберете Која било Икона За Семејна Тема од паѓачкото мени. Мал број се споменува во секоја икона на кутијата. Изберете го бројот на кутијата што сакате да го купите и изберете го истиот број на кутијата од дадената паѓачка за да ја поставите нарачката. БОЈА НА МАСТИЛО : Црна/ Сина/Црвена/Виолетова. Можете да ја изберете потребната боја на мастило од дадената варијација или да ми ја испратите бојата на мастилото заедно со деталите за прилагодување. "Ќе добиете ""Упатства За Употреба И Нега ""со нарачката за печат како што е прикажано на една од сликата".

R

Им се допаѓа и на купувачите