.

.

Жешко Надвор Од Печатот Акрилни Марки-Ви Благодарам

Жешко Надвор Од Печатот Акрилни Марки-Ви Благодарам

DEN 3.00
Износ

Жешко Надвор Од Печатот Акрилни Марки-Ви Благодарам! Топло Надвор Од Печатот-Акрилни Марки. Користете ги овие поштенски марки за да создадете прекрасни домашни картички како акценти за страници со белешки за украсување списанија или за подобрување на секој занает од хартија. Печат овие слики на бела и црна картон потоа боја во. Овие марки се базирани на силикон и нема да пожолтат. Овој пакет содржи Благодарам : збир од дваесет и осум акрилни марки на еден подлога од 8х6 инчи. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите