.

.

Детски Стампери Домашни Задачи Најважни Преслатки Печати Алатки За Наставници Домашна Задача Стампер

Детски Стампери Домашни Задачи Најважни Преслатки Печати Алатки За Наставници Домашна Задача Стампер

DEN 191.84
Износ

Опис. Нашиот Стампер не само што може да го користи наставникот, туку и за учениците,. бележник љубовник, итн. Можете да го користите Овој Стампер за украсување . училница, вашата книга или каде сакате. Со designономскиот дизајн, тоа. е супер удобен за користење. Толку голем мултифункционален стампер за . сите вие!. Карактеристики. - Боја : Црвена, Црна. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. - Големина : 6, 00Х2, 50Х2, 50см/2, 36Х0, 98Х0, 98ин. - Овој Стампер е изработен од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, безбеден за играње на децата и може да се користи со мир на умот. - Дизајнот со прекрасна шема може подобро да го привлече вниманието на децата. - Лесен за употреба, може широко да се примени за правење празнични картички дома, правење сопствени честитки и украсување канцелариски материјал. - Изработен од претпочитан материјал, овој Стампер е лесен за употреба и ви заштедува време со притискање. - Тоа е совршен подарок за вашите пријатели кои се љубители на правење белешки или собирање печати. Само притиснете го и ќе има симпатична шема на хартијата. Овој Стампер е изработен од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, безбеден за играње на децата и може да се користи со мир на умот. / Дизајнот со прекрасна шема може подобро да го привлече вниманието на децата | |Лесен за употреба, може широко да се примени за правење празнични картички дома, правење сопствени честитки и украсување канцелариски материјал.

R

Им се допаѓа и на купувачите