.

.

Херој Уметност Монтирани Гумени Печат 1.375 X1 - Малку Кит, Пк 3, Херој Уметност

Херој Уметност Монтирани Гумени Печат 1.375 X1 - Малку Кит, Пк 3, Херој Уметност

DEN 3.33
Износ

Херој Уметности Монтирани Гумени Печат 1.375 "X1" - Малку Кит Херој Уметности Монтирани Гумени Печат, 1.375 "x 1" : со дизајни за секојдневни и специјални прилики сигурно ќе го најдете совршениот печат. Достапно во различни дизајни (секој продаден одделно). Овој пакет содржи Мал Нилски коњ : 1 гумен печат монтиран на еден дрвен блок од 1" х 1-3/8".

R

Им се допаѓа и на купувачите