.

.

Hero Arts Basic Grey Carte Postale Clear Mamps By - Патување

Hero Arts Basic Grey Carte Postale Clear Mamps By - Патување

DEN 167.84
Износ

Херој уметност-основна колекција на сиви карти постеле : Јасни марки. Овие чисти марки ја излупуваат поддршката и се држат до кој било акрилен блок што го прави лесно печат. Едноставно нанесете го омиленото мастило и печат на јасни јасни слики. Тие се направени од 100 фото-полимер што е без латекс; Футалат бесплатно; Нетоксични и биоразградливи. Достапно во најразлични дизајни (секој продаден одделно). Овој пакет содржи патување : збир од десет јасни марки на лист за поддршка од 6x4 инчи. Херој уметност-основна колекција на сиви карти постеле : Јасни марки.

R

Им се допаѓа и на купувачите