.

.

Дилузиите На дјан Ревели Држат Печат Колекции 8.5 X7 - Часовник

Дилузиите На дјан Ревели Држат Печат Колекции 8.5 X7 - Часовник

DEN 2.67
Износ

Зачинете го вашиот следен проект со еден од овие прекрасни поштенски марки. Овој пакет содржи Никогаш Не Заборавајте Ја Вашата Искра : збир од 5 марки на подлога од 7х8, 5 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење. Не е погоден за деца под 3 години. Увезени. Дилузиите на дјан Ревели Држат Печат Колекции 8.5 "Х7" - Часовник.

R

Им се допаѓа и на купувачите