.

.

Шина Даглас Печат За Прицврстување-Мудриот Був, Пк 3, Придружник На Занаетчијата

Шина Даглас Печат За Прицврстување-Мудриот Був, Пк 3, Придружник На Занаетчијата

DEN 1.33
Износ

Печат За Прицврстување на шина Даглас-Придружник На Занаетчијата На Мудриот Був-Печат За Прицврстување Шина даглас. Овие прекрасни Ликови Од Баркли се совршени за сите ваши празнични креации за изработка. Секој печат има слатки чувства, давајќи ви се што ви треба за да направите прекрасни топери за сезонски картички! Секој сет на печат е монтиран на статичко перниче за прицврстување, рачно се сече на секоја слика и е спакуван на еден панел за складирање во боја 4-1/2х3-1/4 инчи. Овој пакет содржи мудар Був : еден 3-3/8х2-3/8 инчен печат за прицврстување. Произведено во САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите