.

.

Пеперутка соништа се држат за печат-тилда и нејзиниот зајаче

Пеперутка соништа се држат за печат-тилда и нејзиниот зајаче

DEN 2.33
Износ

Печатот со соништа на магнолија со соништа е еден од еден вид гумен печат што носи марки за уредување на следното ниво. Печат на сонувања од магнолија со соништа : со мешање и совпаѓање можете да создадете свои специјални уметнички дела. Дизајн : Толеви колички. Овој пакет 5-1/2 "x 3-3/4" содржи еден печат поставен со пена. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите