.

.

Студиото Carabelle Studio Cling Pamp A6-типографски колаж

Студиото Carabelle Studio Cling Pamp A6-типографски колаж

DEN 303.84
Износ

Овој печат е совршен за Streap Booking и други занаетчиски проекти! Користете со кој било акрилен блок (продаден одделно). Овој пакет содржи типографски колаж : еден печат за прицврстување на еден лист 4,5х6,625 инчи. Увезени. Студио Карабел Студио Прицврстувач за прицврстување А6-типографски колаж.

R

Им се допаѓа и на купувачите