.

.

Импресарт-Печат За Дизајн На Глуварче

Импресарт-Печат За Дизајн На Глуварче

DEN 3.00
Износ

ИМПРЕСИОНИРАЈТЕ УМЕТНОСТ-Метални Марки. Оставете траен впечаток на вашето уметничко дело! Овие метални марки се дизајнирани имајќи го предвид производителот на накит. Тие се прецизно исечени од стврднат челик и ќе траат проект по проектот. Едноставно користете чекан за да го импресионирате дизајнот во метална празна глина дрво кожа или друг мек материјал. Секој печат има вратило долго 2-1/2 инчи што е јасно означено на едниот раб. Секое пакување содржи по еден метален печат. Достапно во различни дизајни (секој продаден одделно). Големината на вистинскиот впечаток со печат се движи од 3мм до 7мм во зависност од дизајнот. Увезени. Импресионирајте Уметност Метал Удар Печат Глуварче 6мм (14 Инчен) Дизајн : Боја : Челик. Материјали Или Број На Модел : Челик. Мерења : 6мм. Количина : 1. Форма или Стил : Удар Печат во собата.

R

Им се допаѓа и на купувачите