.

.

Линди Печат Банда Активните Спреј 2оз Шише-Какао Грав Бакар

Линди Печат Банда Активните Спреј 2оз Шише-Какао Грав Бакар

DEN 495.52
Износ

ЛИНДИС ПЕЧАТ Банда-Активните Спреј. Неверојатни, живописни, уникатни двобојни бои како ништо што сте виделе досега! Овие бои базирани на боја се претежно трајни на која било порозна површина. Наполнете со топла филтрирана вода за хидратација( за полнење линија), протресете и прскајте. Распрскувачите се загарантирани не-затнување. Овој пакет содржи едно шише со спреј 2оз со активен прав. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Линди Печат Банда Активните Спреј 2оз Шише - Какао Грав Бакар.

R

Им се допаѓа и на купувачите