.

.

Уметнички Впечатоци Спинери Држат Гумен Печат 7 X4 - Дедо Мраз

Уметнички Впечатоци Спинери Држат Гумен Печат 7 X4 - Дедо Мраз

DEN 303.84
Износ

Уметнички Впечатоци-Спинери Се Држат Гумени Печат. Додадете прекрасни слики и фрази на картички и повеќе со овие репозиционирани амортизирани марки! Со толку голема разновидност на анимирани марки, сигурно ќе го најдете совршениот натпревар за секој проект! Овој пакет од 7х4 инчи содржи Дедо мраз : три гумени печати за прицврстување. Произведено во САД.СКУ : Бмв34399064 Уметнички Впечатоци Спинери Прицврстуваат Гумен Печат, 7 "х 4" : Додадете прекрасни слики и фрази на картички и повеќе со овие репозиционирани амортизирани марки. Со толку голема разновидност на анимирани марки, сигурно ќе го најдете совршениот натпревар за секој проект. Овој пакет од 7" х 4 " содржи Дедо мраз : 3 гумени печати за прицврстување.

R

Им се допаѓа и на купувачите