.

.

Печат Бела Држат Поштенски Марки-Уптаун Девојка Снимки-Постапувајќи Глупаво

Печат Бела Држат Поштенски Марки-Уптаун Девојка Снимки-Постапувајќи Глупаво

DEN 479.84
Износ

Симпатичните дизајни и висококвалитетната гума ги прават овие поштенски марки задолжителни за секој стампер! Овој пакет содржи Снимки-Глупави Глупави : два печати на подлога од 3, 75х4, 75 инчи. Увезени. Печат Бела Држат Марки-Нагоре Девојка Снимки-Постапувајќи Глупаво.

R

Им се допаѓа и на купувачите