.

.

Печат Бела Држат Марки-Шарлот Сака Да Купуваат

Печат Бела Држат Марки-Шарлот Сака Да Купуваат

DEN 0.67
Износ

Печат Бела-Немонтирани Гумени Марки. Симпатичните дизајни и висококвалитетната гума ги прават овие поштенски марки задолжителни за секој стампер! Овој пакет вклучува Горна Девојка Карлот Сака Да Купува : комплет од два немонтирани гумени марки во еден подлога од 5х3-3/4 инчи. Увезени. Печат Бела Држат Гумени Печат 6.5 "Х4. 5". Овој пакет вклучува Горна Девојка Карлот Сака Да Купува : комплет од два немонтирани гумени марки во еден подлога од 5х3-3/4 инчи. Симпатичните дизајни и висококвалитетната гума ги прават овие марки задолжителни за секој стампер.

R

Им се допаѓа и на купувачите