.

.

Печат За Прицврстување На Куклена Куќа 4 Х7 - Лајла, Пк 1, Мали Драги

Печат За Прицврстување На Куклена Куќа 4 Х7 - Лајла, Пк 1, Мали Драги

DEN 479.84
Износ

Печат за Прицврстување на куклена куќа 4х7-Лајла Мали Драги-Гумен Печат Монтиран На Куклена Куќа. Овие еден од еден вид гумени марки создаваат јасни слики секој пат! Овој пакет содржи еден печат за прицврстување 3х2-1/4 инчи. Дизајн : Лајла. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите