.

.

Пени Црн Печат За Прицврстување 5 Х7

Пени Црн Печат За Прицврстување 5 Х7

DEN 143.84
Износ

Пени Црна-Шлаканица Држат Гумени Марки. Пени Црни марки имаат висококвалитетни слики во црвена гума со 1/8 инчен пена рампа за максимален пренос. Марки се достапни во широк спектар на теми и дизајни за секој ден и секоја пригода! Овој пакет содржи Накит : еден леплив гумен печат на еден подлога од 5-1/4х4 инчи. Произведено во САД. Висококвалитетни слики. 1/8 инчен пена рампа за максимален пренос. Пени Црни марки имаат висококвалитетни слики во црвена гума со 1/8 инчен пена рампа за максимален пренос.

R

Им се допаѓа и на купувачите