.

.

Принцови и принцези се држат за печат-бебе Едвин

Принцови и принцези се држат за печат-бебе Едвин

DEN 3.33
Износ

Ова е еден од еден вид гумен печат што зема марки за уредување на уредување на следното ниво. Печат на магнолија кнезови и принцези : Со мешање и совпаѓање можете да создадете свои специјални уметнички дела. Овој пакет содржи Teddybear Love : еден залепен гумен печат во пакетот 6-1/2 "x 3-1/2". Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите