.

.

Дина Вакли Медиумски Печати За Прицврстување 6 Х9 - Добра Идеја

Дина Вакли Медиумски Печати За Прицврстување 6 Х9 - Добра Идеја

DEN 207.84
Износ

Зачинете го вашиот следен проект со еден од овие прекрасни поштенски марки. Овој пакет Содржи Секогаш Цвеќиња : комплет од 4 печати на подлога од 6х9 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење. Не е погоден за деца под 3 години. Дина Вакли Медиа Држат Марки 6 "X9" - Добра Идеја.

R

Им се допаѓа и на купувачите