.

.

Сапун Втиснување Мувла 3 пкг-овална

Сапун Втиснување Мувла 3 пкг-овална

DEN 2.67
Износ

ЖИВОТОТ НА ПАРТИЈАТА-Сапун Втиснување Калапи. Користете ги овие калапи со печати во тркалезна форма за да создадете забавен дизајниран сапун (печатите не се вклучени). Калапите се пластични и еднократно! Овој пакет содржи три калапи за втиснување на сапун од 3х2х1 инчи. Форма : Овална. Увезени. Сапун Втиснување Мувла 3/пкг-овална.

R

Им се допаѓа и на купувачите