.

.

Маркетинг АД Уметнички Состојки - Мика Во Прав: Замрзнато езеро 17ГР УПЦ 655350962821

Маркетинг АД Уметнички Состојки - Мика Во Прав: Замрзнато езеро 17ГР УПЦ 655350962821

DEN 191.84
Износ

Уметнички Состојки - Мика Во Прав : Замрзнато Езеро 17г Овие Уметнички Состојки Финабаир Мика Во Прав : Замрзнатите Езера се одличен додаток на секој основен медиум на кој ќе ги додадете! Користете ги како што е или измешајте ги во гесо, пасти, па дури и вода за да создадете свои сопствени магли. Фината мика содржи светкаво треперење што ќе додаде допир на сјај на сите ваши проекти за мешани медиуми. Одлично кога се комбинира Со Медиуми За Уметнички Основи На Финабаир.

R

Им се допаѓа и на купувачите