.

.

Занаети со цветни вафли јасен печат 5 x7 -Градител на букет 1

Занаети со цветни вафли јасен печат 5 x7 -Градител на букет 1

DEN 2.33
Износ

Идеално за картички, белешки, неподвижни и други занаети! Позитивни марки на јасен акрилен блок и печат. Лесно отстранете го печатот од блок и вратете се во транспарентниот лист за поддржувач кога е подготвен за складирање. Овој пакет содржи Bouquet Builder 1 : Сет од 12 марки на лист за поддршка од 5x7 инчи. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење. Не е погоден за деца под 3 години. Занаетчиски занаети со вафли јасен печат 5 "x7" -bouquet Builder 1.

R

Им се допаѓа и на купувачите