.

.

Малку вкусен за вашиот стил на прицврстување на стомакот

Малку вкусен за вашиот стил на прицврстување на стомакот

DEN 319.84
Износ

Нека започне забавата за занаетчиство! Малку вкусен за вашиот печат за прицврстување на стомакот 5,5 "x 2,5", рецепт : Ова е еден од еден вид гумен печат што носи марки за уредување на следното ниво. Со мешање и совпаѓање можете да создадете свои специјални уметнички дела. Овој пакет содржи рецепт : еден 1-1/4x1-3/4 инчен гумен печат. Увезени. Инспирација за совршена идеја. Одличен додаток на секоја креативна колекција.

R

Им се допаѓа и на купувачите