.

.

Херој Уметност Јасен Печат И Умре Комбо-Елен

Херој Уметност Јасен Печат И Умре Комбо-Елен

DEN 2.00
Износ

Херој Уметност-Јасен Печат И Умре Комбо. Овие јасни марки ја олупат нивната подлога и се држат до секој акрилен блок што прави лесно печат. Едноставно нанесете го вашето омилено мастило и печат јасни јасни слики! Тие се направени од 100% фото-полимер кој е без латекс, без фталат, нетоксичен и биоразградлив. Користете ја матрицата за дополнителен слој! Овој пакет содржи Елени : збир од дваесет и пет јасни марки на еден лист за поддршка од 6х4 инчи и девет умираат со димензии помеѓу 1/4х1/4 инчи и 1-7/8х1-5/8 инчи. Херој Уметност Јасно Печат & Умре Комбо-Елен.

R

Им се допаѓа и на купувачите