.

.

Арканзас Држава Со Текст Врти Квадратни Гумени Печат Печат Бележник Изработка-Мали 1.25 во

Арканзас Држава Со Текст Врти Квадратни Гумени Печат Печат Бележник Изработка-Мали 1.25 во

DEN 167.84
Износ

Забави и занает со овој шармантен мини гумен печат од Шмркање Мрзливост. Мали по големина, но големи по карактер, нашите марки имаат длабоко гравирана гума за одлична јасност. Слој од пена помеѓу рачката и гумата додава перница за да се направи печат на ветре. Наведените големини се однесуваат на најдолгата страна на дизајнот на печатот.Рачката од дрво ја прикажува нашата маскота за Шмркање и дизајнот на печатот на врвот за лесна идентификација. Рачката е исто така контурирана од двете страни за да обезбеди удобно држење.Украсете картички, обвивка за подароци, списанија, планери, хартија, глина, ткаенина, јајца и многу повеќе со овој прекрасен гумен печат. Користете сами или комбинирајте со други мрзливи марки за Да создадете забавни граници, венци и други дизајни. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација.Користете со традиционални влошки за мастило со печат, акрилни или акварелни бои и многу повеќе. Лесно се чисти со влажна крпа.Материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект За да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години. ШАРМАНТЕН ГУМЕН ПЕЧАТ-Мал по големина, но голем по карактер, нашите марки имаат длабоко гравирана гума за одлична јасност. Слој од пена помеѓу рачката и гумата додава перница за да се направи печат на ветре. Наведените големини се однесуваат на најдолгата страна на дизајнот на печатот. САМОСТОЈНА ЗАБАВА-рачката од дрво ја содржи нашата маскота за Шмркање и дизајнот на печатот на врвот за лесна идентификација. Рачката е исто така контурирана од двете страни за да обезбеди удобно држење. ЗАБАВИ И ЗАНАЕТ-Украсете картички, обвивка за подароци, списанија, планери, хартија, глина, ткаенина и многу повеќе со овој прекрасен гумен печат. Користете сами или комбинирајте со други мрзливи марки за Да создадете забавни граници, венци и други дизајни. Креативните можности се ограничени само на вашата имагинација. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Употреба со традиционални влошки за мастило со печат, акрилни или акварелни бои и многу повеќе. Лесно се чисти со влажна крпа. ИЗРАБОТЕНИ ВО САД-материјалите во овој печат се набавени од врвни американски компании и собрани во нашиот Мрзлив калифорниски објект за да формираат висококвалитетен производ што ќе го негувате со години.

R

Им се допаѓа и на купувачите