.

.

Georgeорџ машки и голем машка модна маичка, до големина 3xlt

Georgeорџ машки и голем машка модна маичка, до големина 3xlt

DEN 1.00
Износ

Оваа поло маица од Georgeорџ не е ништо како ништо друго што го поседувате, направено од текстурирани предива, изгледа подобро, толку повеќе ќе го миете и носите. Оваа поло маица е мека и лесна со гроздобер чувство, совршено со чинос или тексас за опуштен, но полиран изглед. Продаден исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 '', половината : 30-1/2 '', градите : 37 '', раменици : 45 ''. Моделот носи големина М. со три копчиња со ткаени трим внатре. Отворен џеб на градите. Страничен отвор за отвор со тениски опашки. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Машка и голема машка маичка маичка и голема машка маичка.

R

Им се допаѓа и на купувачите