.

.

Без граници издолжена маица за мажи, 2-пакет

Без граници издолжена маица за мажи, 2-пакет

DEN 565.44
Износ

Подолга должина плус мека, 100% памучна ткаенина е еднаква на совршената мета. Ниту една издолжена маица на границите ја нема таа обична, фрлање-на-и-и-и-ови и благодарение на подолгото полите, изгледа исто толку добро неискрено како што се залепи. Погодното две пакувања ви овозможува да се занимавате со ова основно основно со леснотија. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; подолга должина; криви по полите. Машка издолжена маица 2-пакет од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите