.

.

Графичка Америка држава Мичиген САД Големите езера колекција за маички за маици за мажи

Графичка Америка држава Мичиген САД Големите езера колекција за маички за маици за мажи

DEN 463.84
Износ

Прославете ја иконската страна на големите езера со оваа машка графичка мета со теми од Мичиген. Одличен дизајн на маица за мажи, година околу или на вашиот омилен празник. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон Мичиген или дајте му како совршен подарок за тато, брат, син, дедо, пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица со кратки ракави момци е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за мажи, година околу или на вашиот омилен празник . Нашите одлични езера инспирирани облека го покажува иконскиот стил на трендовски обичен облека . Изберете ја омилената состојба на маици во Мичиген и Подобрете ја вашата гардероба . Класик , удобно унисекс вклопување . прислушувани вратот и рамената . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини мали-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/поли (Спорт Греј) . Печатено во САД.

R

Им се допаѓа и на купувачите