.

.

Редовен пакет со кратки ракави за ракав

Редовен пакет со кратки ракави за ракав

DEN 0.33
Износ

Ако барате одлична основна маичка за мажи - тогаш проверете ги едноставните, но удобни кошули од Georgeорџ. Задолжително за секој човек. Оваа маица е мешавина од памук/полиестер - убава и кул за лето или за положување. Достапно е во разни бои. Изградете ги вашите слоеви почнувајќи од основите-оваа машка маица на екипажот од Georgeорџ има удобно редовно вклопување и кратки ракави. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина на кратки ракави. Машина за перење. Увезени. Машка маица со кратки ракави од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите