.

.

Teеб за кратки ракави на Georgeорџ Машки - пакет

Teеб за кратки ракави на Georgeорџ Машки - пакет

DEN 0.33
Износ

Ова е удобна редовна маица за вклопување во џеб што можете да ја носите како дневна ставка. Повторувањата на мулти ленти, маскирна и летен цветен мотив додаваат возбуда на расположението на сезоната. Високо корисно за најразлични облеки, нашата џебна маичка ја комплетира вашата лесна летна облека, особено со пар панталони со тексас и ќе ви го направи денот! 100% памук (цврст). 60/40% памук/полиестер (HTR). Машка маица за џеб. Jerseyерси. Редовно вклопување. Џеб на градите. Печатете. Машинско миење ладно со слични бои . само-без белило од хлор кога е потребно . Туша суво ниско . средно железо кога е потребно. Направено во Камбоџа.

R

Им се допаѓа и на купувачите