.

.

Tee George Shorty Relave Tee Tee

Tee George Shorty Relave Tee Tee

DEN 0.33
Износ

Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Јака на екипаж. Кратки ракави. Повлечен стил. Без ознака за удобност. Печатена графика. Плеска ткаенина Jerseyерси. 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно одделно, нежен циклус, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво ниско, средно железо доколку е потребно, не печатете на печатење на вратот. Направено во Индија.

R

Им се допаѓа и на купувачите