.

.

Ghost Face Call Me Graphic Tee за мажи и големи мажи, големини S-3XL

Ghost Face Call Me Graphic Tee за мажи и големи мажи, големини S-3XL

DEN 262.24
Износ

Бу! Оваа графичка графичка боја на духови е совршен спој на застрашувачки хумор и е направена во ткаенина од памук што може да се дише. Пред-шунка за удобно чувство со опуштено вклопување, оваа кратка ракав, додава забавна, обична вибрација на вашиот стил. Спарете го овој графички мета со омилените фармерки и искористи за официјален изглед на вонредна состојба. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Графички принт од предната страна. © Забавен свет, сите права се задржани. Машки кратки ракави духови графички мета.

R

Им се допаѓа и на купувачите