.

.

Маица со екипаж со долги ракави со манжетни со ребра

Маица со екипаж со долги ракави со манжетни со ребра

DEN 0.67
Износ

Што е подобро од мека, издржлива мета? Еден со долги ракави. Значи, на овошјето на разбојот, ја изградивме нашата долга ракав за да останеме прекрасни, да се измиеме по миењето. Лента за вратот на рамо до рамо обезбедува дополнителна удобност и издржливост. Па, што ја прави маицата со долг ракав совршена? Ребреста јака и манжетни кои ја држат својата форма плус, шевовите со двојна игла на вратот и на рамената. Достапно во тони стилски бои. Овошје на најбогата колекција за машка екипа со долги ракави : памучна мешавина маица со долги ракави. Вратот на екипажот. Долги ракави. Од овошјето на најдобрата колекција на разбојот. Легнете рамна јака за прекрасно вклопување. Засилени споеви за издржливост. Екипажот со долги ракави останува супер меко миење по миењето. Tee на вратот на екипажот со долги ракави е машина што се пее во ладна вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите