.

.

Бесплатно собрание машко маица со екипаж на екипаж со кратки ракави

Бесплатно собрание машко маица со екипаж на екипаж со кратки ракави

DEN 1.67
Износ

Само во : подобро направена маица со екипаж од бесплатно собрание. Започнете ја новата сезона десно и освежете ја колекцијата на маици со впечатлива мета со дипломирани ленти и џеб на градите. Кратките ракави помагаат да се одржи кул и случајно за време на пост-летните денови и ноќи со вашиот омилен пар тексас. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : екипаж; Контрастни ленти. Машка маица со трокреветни ленти со екипаж од бесплатно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите