.

.

Бесплатно собрание за секојдневно рагби мета

Бесплатно собрание за секојдневно рагби мета

DEN 383.20
Износ

Тешка љубов. Рагби -мета на слободното собрание е прекрасна комбинација на ретро изглед на бршлен и без напорна спортска облека - голема победа за секој ден. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Лево-грашен џеб. Карактеристики : екипаж; сите ленти; прислушување низ задниот врат за додадени. удобност. Машка рагби лента од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите