.

.

Темски кошула со долг ракав на Georgeорџ и голем машки

Темски кошула со долг ракав на Georgeорџ и голем машки

DEN 463.52
Износ

Зошто да не додадете класика во вашата гардероба? Theорџ безвременски долги ракави термички Хенли кошула прави одличен слој под фланел или секогаш работи самостојно. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Хенли деколте со плоча со три копчиња; Текстура на сите. Топлинска Хенли со мажи со долги ракави од Georgeорџ.

R

Им се допаѓа и на купувачите