.

.

Големи високи маички со силна облека за облека-подолга должина на истегнување 2-pk

Големи високи маички со силна облека за облека-подолга должина на истегнување 2-pk

DEN 1040.00
Износ

Оди ГОЛЕМО! Решени сме да поставиме повисок стандард во машката голема и висока облека. Нашите дизајнери тестираа ткаенини и работеа на дизајнирање кошули со најдобро одговара за мажи кои сакаат да се облекуваат добро со без напор. Направени до последно, кошулите со силни страни имаат мешавина од памук спандекс за дополнителна сила и истегнување. Доволно цврсто за работа или секојдневно носење, безвременскиот стил и вклопувањето се погодни за секоја пригода. Големите високи кошули со високи екипи на екипажот со силни мажи доаѓаат во неколку бои : црна, морнарица, бургундска, шумска зелена боја, хедер сива, облак и бела боја. Достапно во големини XL-6 XL. Изгледајте подобро, облечете подолго, чувствувајте се посилни. Loveубов на екипажот. Оваа маица со маица на вратот на екипажот беше специјално дизајнирана со попространа вклопување во градите, и издолжена заоблена полите за да го покриете горниот дел на половината и да обезбеди дополнителна просторија за да ви помогне да се движите слободно. Без напор стил. Удобни и издржливи ткаенини. Висок квалитет памук за дишење. Спандекс за сила и истегнување. Екстра-силни споеви на рамо и вратот за додадена издржливост. Загарантирано да станете ваша работа. Покажете го вашиот силен. Добро облечете се и чувствувајте се овластени со внимателно дизајнирани маици специјално направени за големи и високи мажи. Ние сме тука да испорачаме доверба и сила преку вклопување и дизајн. Изгледајте подобро, облечете подолго, чувствувајте се посилни. Совршено вклопување. Флексибилната мешавина од памук и спандекс што се користи во нашите кошули помагаат да се зголеми слободата на движење. Без разлика дали играте спорт или само се радувате наоколу, Стронгсајд е идеална кошула за да ве одржи кул и удобно. Оди ГОЛЕМО! Големината е важна. Поставувајќи повисок стандард за големи и високи машки, памукот со дрес-плетенка што се смалува, ја одржува својата форма по секое миење. Доволно цврсто за работа и секојдневно носење. Моделот е 6’3 со 46 ”градите и носи големина XL.

R

Им се допаѓа и на купувачите