.

.

Швајцарски технолошки машка машка полиција со долг ракав

Швајцарски технолошки машка машка полиција со долг ракав

DEN 399.84
Износ

Оваа швајцарска технологија со долги ракави се градат за активности на отворено. Направено со 88% полиестер/12% памук, и е направен со 40% рециклиран полиестер. Не само што е изградена оваа мета за перформанси, туку е и еколошки. Швајцарски технолошки маж со долг ракав Поли Теј : Долг ракав.

R

Им се допаѓа и на купувачите