.

.

Покемон Машки и големи машки четири квадрати карактери и графичка маица со кратки ракави на Пикачу, 2-пакет

Покемон Машки и големи машки четири квадрати карактери и графичка маица со кратки ракави на Пикачу, 2-пакет

DEN 959.36
Износ

Морав да ги фатам сите - или барем да ги собереш овие две пакувања на Покемон графички маички за мажи со шарени отпечатоци на Пикачу и други омилени ликови. Со удобно вклопување и меко чувство, овие обични покемонски маички лесно ја прават ротацијата. Овој производ има стил на затворање на пуловер со кратки ракави. Нема џебови. Карактеристики на екипажот и ознаката помалку внатре за дополнителна удобност. Графички принт на фронт за одличен изглед. Компанијата Покемон Интернационал, сите права се задржани. Покемонски графички маици за мажи Материјал : 50% памук/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите